6e Plaats online team op super spannend teambattle.

Zaterdag 16 mei 2020.

Sinds een aantal weken spelen we iedere zaterdagavond een online teambattle op Lichess. Het aantal teams wat meedoet groeit wekelijks. Vandaag deden tien teams mee, het maximum op Lichess en tevens een record. Het speeltempo is vanaf vandaag gewijzigd. Waar we de afgelopen weken speelden met 5 minuten + 5 seconden per zet is dat vanaf nu 7 minuten + 7 seconden per zet. Dus meer tijd voor lange partijen en als een speler het wil kan hij/zij bezerk aanzetten voor een kortere speeltijd wat bij winst resulteert in meer gewonnen punten.

Twee nieuwe teams vanavond: Messemaker uit Gouda en UVS Nijmegen. Even na zeven uur zaten 82 schakers achter de computer en naarmate het toernooi vorderde liep het aantal op tot 91! Heel wat meer dan vorige week waar het eerste online persoonlijk kampioenschap, op zaterdagmiddag, duidelijk invloed heeft gehad. Naast een verruiming van de speeltijd duurt het toernooi nu ook een half uur langer. Het eerste uur was het stuivertje wisselen in de top drie van het klassement. Ons team stond zelf een tijd eerste, dank zij de scores van Elliot en Mehran. Zij hadden een wat minder laatste half uur maar Pieter, Eli Alia en Berend zorgden nog wel voor de punten in de top vijf beste spelers per team die de eindstand bepalen. Jammer dat Jip en Aron in hele lange partijen verzeilt raakten want Staunton, Moira Domtoren (Utrecht) en het Online schaakcompetitie team liepen het laatste half uur uit op ons team. In de eindstand was Staunton, mede door hun topspeler Arjan de beste, gevolgd door Moira Domtoren en het online schaakcompetitie team. De verschillen tussen de nummers vier en zes in de eindstand zijn heel klein. Dertien Paardensprongers deden vanavond mee. Pieter werd topscoorder met 29 punten. A.s. zaterdag is er weer een teammatch. We hopen dan op meer dan 100 deelnemers en uiteraard veel Paardensprongers op jacht naar de eerste plaats! Zie ook wekelijks de site van Staunton waar Anders Bay (vader Marcus) de verslagen verzorgt. Alle partijen zijn op Lichess terug te zien.

0 keer bekeken

Contact

Clubmiddag: vrijdagmiddag 16:15 - 17:30 

Locatie: Buurtcentrum Hunzeborgh

Adres: Beijumerweg 10a, 9731 EB, Groningen

Jeugdleider: Ronald van Nimwegen

Email: a.r.vannimwegen@hetnet.nl

Tel: 06-10039868 

KvK: 56506058

Iban: NL23 INGB 0000 708870

t.n.v. SC de Paardensprong 

Sponsoren

© Sc de Paardensprong

sklogo-matte.png