Paardensprong online team 2e op Koningsdag Battle.

Maandag 27 april 2020.

Een ongewone Koningsdag vandaag. Geen vrijmarkten, buurtfeesten, in onze wijk de Hunze bleef het ook stil. Maar gelukkig kunnen we online schaken en dat deden we vanmiddag met een door Martijn Hardeman georganiseerd teambattle. Aan dit team toernooi deden 6 teams mee. Naast ons team: SG Staunton, SC Aurich, SC Haren, een team met Lichess schakers die geen lid zijn van een club en een schaakouder team.

Afgelopen zaterdag speelden we tegen Aurich waar onze club minder deelnemers had dan onze Duitse schaakvrienden. Daardoor krijg je een wachttijd voor je een andere tegenstander krijgt. Met meer teams is de kans daarop veel kleiner. Met 6 teams zaten er nu 41 deelnemers achter een beeldscherm. Twaalf Paardenspongers deden vandaag mee met de battle waar het resultaat van de beste zeven spelers de basis is voor de eindstand. Dat aantal deelnemers haalden een paar teams niet. SC Haren maakte hun debuut online met slechts twee spelers en SC Aurich en de Online schakers zonder club misten een speler die mee zou doen in de eindstand. Het mocht de pret niet drukken voor een leuk online teamgevecht waar de Paardensprongers aanvankelijk de leiding namen. Nadat het team van SG Staunton compleet werd met zeven spelers wisten zij de leiding over te nemen en de koppositie bouwden ze uit tot een verschil van 42 punten in de eindstand op de nummer 2 ons SC de Paardensprong team. Dit na een heel spannend slot waar ons team samen met SC Aurich en de schaakouders dicht op elkaar eindigden. Op zaterdag 2 mei is de volgende teambattle, hopelijk met nog meer teams en teams die minimaal 7 spelers hebben, dat maakt het nog veel leuker. Tot dan!

0 keer bekeken

Contact

Clubmiddag: vrijdagmiddag 16:15 - 17:30 

Locatie: Buurtcentrum Hunzeborgh

Adres: Beijumerweg 10a, 9731 EB, Groningen

Jeugdleider: Ronald van Nimwegen

Email: a.r.vannimwegen@hetnet.nl

Tel: 06-10039868 

KvK: 56506058

Iban: NL23 INGB 0000 708870

t.n.v. SC de Paardensprong 

Sponsoren

© Sc de Paardensprong

sklogo-matte.png