Paardensprongers in de NOSBO teams op Hutton toernooi

Zaterdag 12 oktober 2019.

Voor het eerst sinds jaren waren er vandaag vier NOSBO teams aanwezig op het 60e Hutton toernooi in Hoorn. Onze club was met 9 spelers, Ties, Imara, Sebastian en Simon in het E team, Eli Alia en Casper in het D team, Elliot in team C en Aron en Pieter in team B, de hofleverancier van de NOSBO. Ondanks de vele verliespartijen waar we tegen landelijke toppers hebben gespeeld, was het een hele mooie ervaring voor onze clubleden. Volgend jaar weer....... Jazeker! Heel veel dank aan Sake Jan die het voor elkaar heeft gekregen om de NOSBO jeugd weer op dit podium te krijgen. Voor het verslag verwijs ik jullie graag naar onderstaande link.

Verslag van Sake Jan op de NOSBO site.

Foto's gemaakt door Martijn HardemanContact

Clubmiddag: vrijdagmiddag 16:15 - 17:30 

Locatie: Buurtcentrum Hunzeborgh

Adres: Beijumerweg 10a, 9731 EB, Groningen

Jeugdleider: Ronald van Nimwegen

Email: a.r.vannimwegen@hetnet.nl

Tel: 06-10039868 

KvK: 56506058

Iban: NL23 INGB 0000 708870

t.n.v. SC de Paardensprong 

Sponsoren

© Sc de Paardensprong

sklogo-matte.png