Clubschaken

Winnaars interne competitie
 

2018-2019: Aron Hardeman (1), Pieter van Nes (2), Elliot Hoorenberg (3)
2017-2018: Pieter van Nes (1), Ruben de Wolf (2), Rogier Visser (3)
2016-2017: Martijn van Nimwegen (1), Lodewijk van Vliet (2), Stella Dekker (3)
2015-2016: Silvan Heijnen (1), Daan de Vetten (2), Martijn van Nimwegen (3)
2014-2015: Eelke de Boer (1), Martijn van Nimwegen (2), Daniël Apol (3)
2013-2014: Eelke de Boer (1), Thijmen Bourgonjen (2), Martijn van Nimwegen (3)
2012-2013: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (2), Silvan Heijnen (3)
2011-2012: Jonas Hilwerda (1), Daniël Apol (2), Ruben Bourgonjen (3)
2010-2011: Jonas Hilwerda (1), Martijn van Nimwegen (2), Joep Scheerhoorn (3)
2009-2010: Martijn van Nimwegen (1), Levi Nies (2), Daniël Apol (3)
2008-2009: Jonathan Eynav (1), Niels van Nimwegen (2), Joep Scheerhoorn (3)
2007-2008: Niels van Nimwegen (1), Gijs Rodenburg (2), Martijn van Nimwegen (3)
2006-2007: Thom Loonstra (1), Miedo Kaway (2), Pieter Slomp (3)

Winnaars bekercompetitie

 

2018-2019: Pieter van Nes (1), Ruben de Wolf (2), Aron Hardeman (3)
2017-2018: Ruben de Wolf (1), Stella Dekker (2), Pieter van Nes (3)
2016-2017: Martijn van Nimwegen (1), Nick Huisinga (2), Pieter van Nes (3)
2015-2016: Martijn van Nimwegen (1), Silvan Heijnen (2), Nick Huisinga (3)

2014-2015: Eelke de Boer (1), Lodewijk van Vliet (2), Thijmen Bourgonjen (3)
2013-2014: Eelke de Boer (1), Martijn van Nimwegen (2), Silvan Heijnen (3)
2012-2013: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (2), Thijmen Bourgonjen (3)
2011-2012: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (2), Martijn van Nimwegen (3)
2010-2011: Jonas Hilwerda (1), Joep Scheerhoorn (2), Daniël Apol (3)
2009-2010: Miedo Kaway (1), Levi Nies (2), Niels van Nimwegen (3)
2008-2009: Jonathan Eynav (1), Miedo Kaway (2), Joris Nolden (3)

Piramideschaken
2018-2019: niet gespeeld
2017-2018: niet gespeeld
2016-2017: Berend Visser
2015-2016: niet gespeeld
2014-2015: Pieter van Nes
2013-2014: Matthijs van den Brink
2012-2013: Jonas Hilwerda
2011-2012: Martijn van Nimwegen
2010-2011: Sieger de Goede

Winnaars talentenklassement
2018-2019: Aron Hardeman
2017-2018: Lars Pos
2016-2017: Rens Hegeman
2015-2016: Lars Pos en Pieter van Nes
2014-2015: Nick Huisinga
2013-2014: Pieter van Nes
2012-2013: Jonas Hilwerda
2011-2012: Thijmen Bourgonjen
2010-2011: Jonas Hilwerda
2009-2010: Jonas Hilwerda
2008-2009: Jonathan Eynav

Noordelijke Schaakbond

Persoonlijk Jeugd Kampioenschap

Categorie A

2014-2015: Eelke de Boer (3)

Categorie B

2015-2016: Martijn van Nimwegen (1)

2011-2012: Niels van Nimwegen (2)

 

Categorie C

Categorie D
2015-2016: Nick Huisinga (2)

2014-2015: Thijmen Bourgonjen (2)

2013-2014: Eelke de Boer (1), Thijmen Bourgonjen (3)

2012-2013: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (2)

2011-2012: Jonas Hilwerda (1), Martijn van Nimwegen (3)

Categorie E

2018-2019: Eli Alia Jorritsma meisjeskampioen

2017-2018: Elliot Horenberg (1)
2016-2017: Stella Dekker (1 + meisjeskampioen), Rogier Visser (3)
2015-2016: Thijmen van den Berg (3)
2014-2015: Nick Huisinga (3)
2012-2013: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (2)
2011-2012: Jonas Hilwerda (1), Eelke de Boer (2)
2010-2011: Hugo van der Molen (2)
2009-2010: Levi Nies (3)

 

Categorie F

2018-2019: Eli Alia meisjeskampioen
2015-2016: Rogier Visser (2), Stella Dekker (3 + meisjeskampioen)
2013-2014: Jelger Sparreboom (1)
2012-2013: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (2)
2011-2012: Levi Nies (1)
2010-2011: Hugo van der Molen (2)
2009-2010: Joep Scheerhoorn (3)
2008-2009: August Slomp (2)

Categorie G

2018-2019: Mehran Sprong (2), Sebastian Marulanda (3)

Imara Hardeman meisjeskampioen.
2017-2018: Eli Alia Jorritsma (1 + meisjeskampioen), Aletta Dekker (2)
2014-2015: Rogier Visser (3)

2011-2012: Tess Schroor (2, meisjeskampioen)
2010-2011: Jonas Hilwerda (1)
2009-2010: Levi Nies (1), Daan de Vetten (2)
2008-2009: Jonathan Eynav (3)
2007-2008: Jens Leffers (2), Martijn van Nimwegen (3)

Categorie H
2016-2017: Elia Alia Jorritsma (1 + meisjeskampioen), Aletta Dekker (2), Mehran Sprong (3)
2015-2016: Aletta Dekker (1 + meisjeskampioen)
2010-2011: Tess Schroor (3 + meisjeskampioen)
2009-2010: Jonas Hilwerda (3)
2008-2009: Daan de Vetten (2), Levi Nies (3)
2007-2008: Jonathan Eynav (1), Koen Nolden (2)
2006-2007: Martijn van Nimwegen (1)

 

Stappenkampioenschap

Stap 0
2014-2015: Sietse Drost (1), Charlotte van Vliet (2)

 

Stap 1

2019-2020: Casper Hoogschagen (2)
2014-2015: Jip Oude Weernink(1)                                                                                
2013-2014: Pieter van der Graaf (2)                                            
2012-2013: Jaimey van Hoove (1)                                              
2011-2012: Jort Schroor (1), Thijmen Bourgonjen (3)
2010-2011: Koen Nolden (3)

Stap 2

2018-2019 Aron Hardeman (1)
2015-2016: Nick Huisinga (1)
2012-2013: Koen Nolden (3)
2011-2012: Ruben Bourgonjen (1), Joep Scheerhoorn (3)
2010-2011: Daniël Apol (3)
2009-2010: Martijn van Nimwegen (3)
2008-2009: Martijn van Nimwegen (3)

Stap 3

2019-2020: Aron Hardeman (1), Elliot Horenberg (3)
2013-2014: Lodewijk van Vliet (3)
2012-2013: Martijn van Nimwegen (1), Thijmen Bourgonjen (2), Daniël Apol (3)
2011-2012: Jonas Hilwerda (1)
2010-2011: Martijn van Nimwegen (3)

Stap 4
2015-2016: Silvan Heijnen (3)
2014-2015: Lodewijk van Vliet (1), Martijn van Nimwegen (2)
2013-2014: Daniël Apol (1)
2012-2013: Eelke de Boer (1), Jonas Hilwerda (3)

Stap 5
2013-2014: Eelke de Boer (1)

Open pupillen kampioenschap Groningen

Categorie H

2018-2019: Marcus Hilwerda (3)

2017-2018: Mehran Sprong (3)

Categorie G

2018-2019: Imara Hardeman (2)

2017-2018: Aletta Dekker (1)

Categorie E

2017-2018: Menko Damwichers (3)

Nationale kampioenschappen 

NK F algemeen

2018 Meppel: Eli Alia Jorritsma ( )
2016 Roosendaal: Rogier Visser (4), Stella Dekker (8, en 2e meisjes)
2014 Roosendaal: Jelger Sparreboom (37)
2012 Roosendaal: Eelke de Boer (2), Jonas Hilwerda (7), Thijmen Bourgonjen (21)
2011 Roosendaal: Levi Nies (5), Daan de Vetten (20)
2010 Oosterhout: Hugo van der Molen (20)

2009 Gouda: Joep Scheerhoorn (11), Martijn van Nimwegen (43)
2008 Gouda: August Slomp (47)

NK H algemeen


2018 Meppel: Mehran Sprong (18)
2017 Meppel: Eli Alia Jorritsma (7 en 2e meisjes), Aletta Dekker (9 en 4e meisjes)
2016 Roosendaal: Aletta Dekker (28)
2011 Roosendaal: Tess Schroor (29)
2010 Oosterhout: Jonas Hilwerda (5)
2009 Gouda: Lev Nies (12), Daan de Vetten (15)
2008 Gouda: Jonathan Eynav (12)
2007 Gouda: Martijn van Nimwegen (17)

NK G algemeen
2019 Meppel: Imara Hardeman (3e meisjes), Mehran Sprong (14)
2018 Meppel: Eli Alia Jorritsma (5 en 2e meisjes), Aletta Dekker (30)
2015 Roosendaal: Rogier Visser (13), Stella Dekker (19 en 4e meisjes)
2012 Roosendaal: Ramin Nieuwenhuis (21), Tess Schroor (36 en 6e meisjes)
2011 Roosendaal: Jonas Hilwerda (Nederlands Kampioen), Eelke de Boer (10)
2010 Oosterhout: Levi Nies (12), Daan de Vetten (15), Ward Schroor (28)
2009 Gouda: Jonathan Eynav (11)
2008 Gouda: Martijn van Nimwegen (19)

2017

NK E algemeen/meisjes


2019 Waalwijk: Eli Alia Jorritsma (6 meisjes)

2018 Waalwijk: Elliot Horenberg (38)
2017 Tilburg: Stella Dekker (5), Rogier Visser (30)
2016 Waalwijk: Stella Dekker (9), Rogier Visser (33)
2015 Waalwijk: Nick Huisinga (31)
2014 Waalwijk: Hugo Timmer (37)
2013 Waalwijk: Eelke de Boer (Nederlands Kampioen), Jonas Hilwerda (3), Thijmen Bourgonjen (26), Silvan Heijnen (36), Pieter van Nes (41)
2012 Waalwijk: Jonas Hilwerda (2), Eelke de Boer (20), Daan de Vetten (23), Thijmen Bourgonjen (28)
2011 Waalwijk: Hugo van der Molen (33)
2010 Waalwijk: Joep Scheerhoorn (25), Levi Nies (26), Martijn van Nimwegen (29)

2009 Waalwijk: Eline Hoexum (18 meisjes)

Open Nederlands Kampioenschap (ONJK)

2019 Borne: Eli Alia Jorritsma 3e categorie F en meisjeskampioen

2018 Borne: Eli Alia Jorritsma 

2017 Borne: Eli Alia Jorritsma Nederlands kampioen cat. H

Europese Kampioenschappen

2014: Butami, Georgië: Eelke de Boer (11)
2013: Budva, Montenegro: Eelke de Boer (21, cat E)
2012: Praag: Jonas Hilwerda (113, cat. E)

NK D algemeen/meisjes

2019 Rijswijk: Eli Alia Jorritsma (meisjes 21)
2017 Rijswijk: Stella Dekker (meisjes 16)

2016 Rijswijk: Nick Huisinga (31), Stella Dekker (meisjes 31)
2015 Rijswijk: Eelke de Boer (Nederlands Kampioen), Thijmen Bourgonjen (25)
2014 Rijswijk: Eelke de Boer (3), Thijmen Bourgonjen (28), Silvan Heijnen (30), Lodewijk van Vliet (41)
2013 Rijswijk: Jonas Hilwerda (11), Eelke de Boer (17), Thijmen Bourgonjen (27)
2012 Rijswijk: Jonas Hilwerda (22), Eelke de Boer (36), Martijn van Nimwegen (51

NK C algemeen

2017 Assen: Eelke de Boer Nederlands Kampioen
2016 Rotterdam: Eelke de Boer (2 EK plaats), Daan de Vetten (34)
2015 Rotterdam: Eelke de Boer (7)
2014 Rotterdam: Eelke de Boer (24)
2013 Sneek: Eelke de Boer (15)

NK B algemeen

2016 Rotterdam: Martijn van Nimwegen (19)

Wereld Kampioenschappen

 

2015: Halkidiki, Griekenland: Eelke de Boer

Categorie A/B:

 

2016-2017: SC de Paardensprong: Martijn van Nimwegen, Lodewijk van Vliet, Ruben de Wolf en Eline Hoexum (3)


Categorie C:
 

2017-2018: SC de Paardensprong 1: Jip Oude Weernick, Lars Pos, Jarne Blokzijl en Aron Hardeman (2)
2015-2016: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Daan de Vetten, Nick Huisinga en Rogier Visser (1)
2014-2015: SC de Paardensprong/DAC:Ruben en Thijmen Bourgonjen, Daan de Vetten en Nick Huisinga (1)

2013-2014: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Martijn van Nimwegen, Thijmen Bourgonjen en Ruben de Wolf (1)

2012-2013: SC de Paardensprong 1: Daniël Apol, Martijn van Nimwegen, Joep Scheerhoorn en Kasper Mensink (2)

 
Categorie D:

 

2017-2018: SC de Paardensprong 1: Stella Dekker, Rogier Visser, Rens Hegeman, Berend Visser en Ruben Blokzijl (2)
2014-2015: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen, Silvan Heijen en Nick Huisinga (1)
2013-2014: SC de Paardensprong 1: Silvan Heijnen, Lodewijk van Vliet, Matthijs van den Brink en Pieter van der Graaf (2)
2012-2013: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Eelke de Boer, Silvan Heijnen, Matthijs van den Brink, Pieter van Nes (1) 
                   SC de Paardensprong 2: Daan de Vetten, Tijmen Bourgonjen en Hugo van der Molen (2)             
2011-2012: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Martijn van Nimwegen, Eelke de Boer en Ruben Bourgonjen (1)
                  SC de Paardensprong 2: Hugo van der Molen, Joep Scheerhoorn, Thijmen Bourgonjen, Daan de Vetten en Ruben de Wolf (2)
2010-2011: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Martijn van Nimwegen, Daniël Apol en Joep Scheerhoorn (1)


Noordelijke Schaakbond

Team kampioenschappen

Categorie A/B

 

2018-2019: SC de Paardensprong: Aron Hardeman, Pieter van Nes, Jip Oude Weernink en Jorn Duindam (2)

2016-2017: SC de Paardensprong: Martijn van Nimwegen, Lodewijk van Vliet, Ruben de Wolf en Eline Hoexum (3)


Categorie C
 

2017-2018: SC de Paardensprong 1: Jip Oude Weernick, Lars Pos, Jarne Blokzijl en Aron Hardeman (2)
2015-2016: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Daan de Vetten, Nick Huisinga en Rogier Visser (1)
2014-2015: SC de Paardensprong/DAC:Ruben en Thijmen Bourgonjen, Daan de Vetten en Nick Huisinga (1)

2013-2014: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Martijn van Nimwegen, Thijmen Bourgonjen en Ruben de Wolf (1)

2012-2013: SC de Paardensprong 1: Daniël Apol, Martijn van Nimwegen, Joep Scheerhoorn en Kasper Mensink (2)

 
Categorie D

 

2018-2019: SC de Paardensprong 1: Elliot Horenberg, Rogier Visser, Rens Hegeman en Berend Visser (2)_

2017-2018: SC de Paardensprong 1: Stella Dekker, Rogier Visser, Rens Hegeman, Berend Visser en Ruben Blokzijl (2)
2014-2015: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen, Silvan Heijen en Nick Huisinga (1)
2013-2014: SC de Paardensprong 1: Silvan Heijnen, Lodewijk van Vliet, Matthijs van den Brink en Pieter van der Graaf (2)
2012-2013: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Eelke de Boer, Silvan Heijnen, Matthijs van den Brink, Pieter van Nes (1) 
                   SC de Paardensprong 2: Daan de Vetten, Tijmen Bourgonjen en Hugo van der Molen (2)             
2011-2012: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Martijn van Nimwegen, Eelke de Boer en Ruben Bourgonjen (1)
                  SC de Paardensprong 2: Hugo van der Molen, Joep Scheerhoorn, Thijmen Bourgonjen, Daan de Vetten en Ruben de Wolf (2)
2010-2011: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Martijn van Nimwegen, Daniël Apol en Joep Scheerhoorn (1)


Categorie E 

2018-2019: SC de Paardensprong: Eli Alia Jorritsma, Imara Hardeman, Simon Kolijn en Sebastain Marlunda (2)

2017-2018: SC de Paardensprong 1: Elliot Horenberg, Eli Alia Jorritsma, Aletta Dekker en Gianluca Lucchesu (2)

2016-2017: SC de Paardensprong: Stella Dekker, Rogier Visser, Gianluca Lucchesu en Rens Hegeman (1)

2015-2016: SC de Paardensprong 1: Rogier Visser, Stella Dekker, Menko Damwichers en Thijmen van den Berg (2)

2014-2015: SC de Paardensprong 1: Nick Huisinga, Jelger Sparreboom, Rogier Visser en Ximene Maarhuis (2)

2013-2014: SC de Paardensprong 1: Hugo Timmer, Nick Huisinga, Jelger Sparreboom en Helge Bijleveld (2)
2012-2013: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Jonas Hilwerda, Thijmen Bourgonjen en Silvan Heijnen (1)
                   SC de Paardensprong 2: Jaimey van Hoove, Matthijs van den Brink, Pieter van Nes en Pieter van der Graaf (2)
2011-2012: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen en Daan de Vetten (1)
                   SC de Paardensprong 2: Matthijs van den Brink, Jaimey van Hoove, Pieter van Nes en Huub Scheerhoorn (3)
2010-2011: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Hugo van der Molen, Levi Nies en Daan de Vetten (1)
                   SC de Paardensprong 2: Eelke de Boer, Ruben de Wolf, Koen Nolden en Jaimey van Hoove (2)
2009-2010:SC de Paardensprong 1: Levi Nies, Joep Scheerhoorn, Martijn van Nimwegen en Daan de Vetten (1)
                    SC de Paardensprong 2: Hugo van der Molen, Kasper Mensink, Ruben de Wolf en Jonas Hilwerda (3)
2008-2009:SC de Paardensprong 1: Jonathan Eynav, Joep Scheerhoorn, Martijn van Nimwegen en Levi Nies (2)

 

Categorie FGH (geen NOSBO competitie)
 

2012-2013: SC de Paardensprong 1: Jonas en Sander Hilwerda, Helge en Line Bijleveld (2)
                    SC de Paardensprong 2: Eelke de Boer, Jelger Sparreboom, Roos de Vetten en Coen de Jonge (3)
2011-2012: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen en Jaimey van Hoove (1)
2010-2011: SC de Paardensprong 1: Hugo van der Molen, Levi Nies, Daan de Vetten en Ward Schroor (2)
2009-2010:SC de Paardensprong 1: Levi Nies, Hugo van der Molen, Ruben de Wolf en Daan de Vetten (1)
                    SC de Paardensprong 2: Joep en Huub Scheerhoorn, Jonas Hilwerda, Brenden Pham en Waut Brilman (3)
2008-2009:SC de Paardensprong 1: Martijn van Nimwegen, Joep Scheerhoorn, Jonathan Eynav en Danny Moerman (1)
                    SC de Paardensprong 2: Levi Nies, Wilmer Souhoka, Kasper Mensink en Merijn Kortman (3)

Noordelijke jeugd competitie 

2018-2019: SC de Paardensprong 1: Pieter van Nes, Aron Hardeman, Elliot Horenberg, Lars Pos, Rogier Visser (4)

                    SC de Paardensprong 2: Rens Hegeman. Berend Visser, Elia Alia Jorritsma, Menko Damwichers, Ruben de Wolf (10)

2017-2018: SC de Paardensprong 1: Stella Dekker, Pieter van Nes, Rogier Visser, Jelger Sparreboom (8)

                    SC de Paardensprong 2: Lars Pos, Menko Damwichers, Rens Hegeman en Berend Visser (12)
2016-2017: SC de Paardensprong 1: Martijn van Nimwegen, Nick Huisinga, Pieter van Nes en Stella Dekker (3)
                    SC de Paardensprong 2: Jelger Sparreboom, Lodewijk van Vliet, Lars Pos, Menko Damwichers, Berend Visser en Olivier Rustige (11)

2015-2016: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Martijn van Nimwegen, Daan de Vetten, Nick Huisinga, Lodewijk van Vliet. Silvan Heijnen (3)
                    SC de Paardensprong 2: Rogier Visser, Stella Dekker, Jelger Sparreboom en Lars Pos (14)
2014-2015: SC de Paardensprong: Lodewijk van Vliet, Daniël Apol, Martijn en Niels van Nimwegen, Daan de Vetten (2)
2013-2014: SC de Paardensprong: Daniël Apol, Martijn en Niels van Nimwegen, Daan de Vetten en Ruben de Wolf (3)
2012-2013: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Martijn en Niels van Nimwegen, Daniël Apol (1)
                    SC de Paardensprong 2: Ruben de Wolf, Tom Kievits, Eline Hoexum en Daan de Vetten (9)

Nationale team kampioenschappen

NK E teams

2019 Rotterdam: SC de Paardensprong 1: Eli Alia Jorritsma, Imara Hardeman, Simon Klein en Mehran Sprong (29)

2018 Naaldwijk: SC de Paardensprong 1: Elliot Horenberg, Menko Damwichers, Eli Alia Jorritsma, Aletta Dekker en Gianluca Luccesu (13)
2017 Zuid - Scharwoude: SC de Paardensprong 1: Stella Dekker, Rogier Visser, Menko Damwichers, Gianlucca Luccesu en Eli Aia Jorritsma (4)
2015 Zuid - Scharwoude: SC de Paardensprong 1: Nick Huisinga, Jelger Sparreboom, Ximene Maarhuis en Charlotte van Vliet (38)
2014 Barneveld: SC de Paardensprong 1: Hugo Timmer, Nick Huisinga, Roos de Vetten en Jip Oude Weerninck (27)
2013 Naaldwijk:  SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Jonas Hilwerda, Thijmen Bourgonjen en Silvan Heijnen (1)
                            SC de Paardensprong 2: Matthijs v/d Brink, Jaimey van Hoove, Pieter van Nes, Pieter v/d Graaf en Jelger Sparreboom (24)

2012 Barneveld: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen en Daan de Vetten (3)
2011 Groningen: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Hugo v/d Molen, Levi Nies en Daan de Vetten (9)
                            SC de Paardensprong 2: Eelke de Boer, Ruben de Wolf, Koen Nolden en Jaimey van Hoove (28)
                            SC de Paardensprong 3: Waut Brilman, Ilja de Goede, Sytse Krom, Roos de Vetten en Huub Scheerhoorn (35)

2010 Groningen: SC de Paardensprong 1: Levi Nies, Joep Scheerhoorn, Martijn van Nimwegen en Daan de Vetten (9)
                             SC de Paardensprong 2: Hugo v/d Molen, Kasper Mensink, Jonas Hilwerda, Jort en Niek Schroor (26)
2009 Groningen:SC de Paardensprong 1: Jonathan Eynav, Martijn van Nimwegen, Joep Scheerhoorn en Levi Nies (21)

 

Jeugd Club Competitie (JCC) Meesterklasse D

 

2015 Den Bosch: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen, Silvan Heijen en Nick Huisinga (1)
2014 Den Bosch: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Thijmen Bourgonjen, Lodewijk van Vliet, Silvan Heijnen (2)

2013 Den Bosch: SC de Paardensprong 1: Lodewijk van Vliet, Daan de Vetten, Pieter van Nes, Pieter v/d Graaf en Ruben de Wolf (23)

2012 Amersfoort: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Eelke de Boer, Martijn van Nimwegen en Thijmen Bourgonjen (4)
2011 Amersfoort: SC de Paardensprong 1: Jonas Hilwerda, Martijn van Nimwegen, Daniël Apol en Joep Scheerhoorn (20)

Jeugd Club Competitie (JCC) Meesterklasse C

2015 Den Bosch: SC de Paardensprong combinatieteam: Ruben Bourgonjen, Lodewijk van Vliet, Daan Noordenbosch, Daan de Vetten Gerbrich Kroon en Silke Kok (10)
2013 Den Bosch: SC de Paardensprong 1: Eelke de Boer, Martijn van Nimwegen, Daniël Apol, Joep Scheerhoorn en Kasper Mensink (19)

Contact

Clubmiddag: vrijdagmiddag 16:15 - 17:30 

Locatie: Buurtcentrum Hunzeborgh

Adres: Beijumerweg 10a, 9731 EB, Groningen

Email: a.r.vannimwegen@hetnet.nl

Tel: 06-10039868 

KvK: 56506058

Iban: NL23 INGB 0000 708870

t.n.v. SC de Paardensprong 

Sponsoren

© Sc de Paardensprong

sklogo-matte.png