Drie prijzen GP Hennie Collignon.
- Ronald van Nimwegen

- 2 dagen geleden
- 1 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 1 dag geleden
Zaterdag 31 januari 2026.
In het Friese Tytsjerk onder de rook van Leeuwarden werd vanmiddag weer een Grand - Prix toernooi gespeeld. Het Hennie Collignon toernooi. De geschiedenis van dit toernooi kunnen jullie terug lezen via deze link. Daar staat ook een verslag en alle uitslagen en eindstanden.

Er deden bijna 80 kinderen mee in het Dorpshuis waar gespeeld werd in een nieuwe sporthal met geluid dempende wanden wat heel wat geluid overlast voorkomt en in de bibliotheek op de eerste etage. Onder de deelnemers slechts drie Paardensprongers. Veel clubleden konden niet, waren ziek maar veel vooral middelbare scholieren willen niet meer spelen met korte speeltijden op de klok. Zij kiezen voor o.a. de KNSB competitie en later in het seizoen voor de Noordelijke Jeugd Competitie waar we veel geelhemden zullen tegenkomen. Drie spelers dus maar dat zijn wel de fanatiekelingen; Wart Jorrit en Yuan Li.

Yuan Li en Wart zaten beiden in de B groep. Hun onderlinge partij werd remise. Naast de puntendeling won Yuan Li de andere vier partijen en werd knap eerste in de groep. Wart won twee van de vier en verloor ook twee keer. Op onderling resultaat werd hij derde. In groep C, waar ook vijf ronden werden gespeeld speelde Jorrit drie keer remise en won twee partijen, wat goed was voor de tweede plaats in de groep. Alle drie de Paardensprongers met een beker naar huis. Een prima prestatie dus!




Opmerkingen