Grote Clubactie van start

Vrijdag 17 september 2021.

Voor de 9e keer doen we mee met de Grote Clubactie. In al die jaren kost een lot nog steeds 3 Euro. Gezien de geldontwaarding wordt een lot dus eigenlijk steeds goedkoper. We doen weer mee met de contante verkoop. Er zijn wel andere mogelijkheden om loten te verkopen, maar we merken dat kinderen het heel leuk vinden om hun opbrengst contant op de club af te rekenen. Zo leren ze ook met fysiek geld om te gaan.

Onze doelen zijn duidelijk: een voor iedereen betaalbaar kampeerweekend, nieuwe clubshirts, nieuwe materialen kortom van alles om de contributie laag te houden, Als extra voor de clubleden die minimaal 10 loten verkopen (gezinsleden 15) een leuk aandenken aan de actie en taart eten op de eerste clubmiddag in januari. Daarnaast verdienen de beste drie lotenverkopers een Bol.com cadeaubon. We zijn bezig met een Rubiks kubus waarop zes foto's van onze club komen. Een leuk aandenken aan onze club (voor later) en de actie!

15 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven