November

• 1    Clubmiddag 7e ronde periode 1. NOSBO competitie: SC de Paardensprong 1 -                Groninger Combinatie 3. SC de Paardensprong 2 - Sissa 3. Open schaakavond.

• 2   Lytje Willemtoernooi Schiermonnikoog (FSB/NOSBO)

• 8   Clubmiddag 1e ronde periode 2, loting beker

• 15  Clubmiddag 2e ronde periode 2

• 16  Grand - Prix Hennie Collignon Leeuwarden (FSB)

• 18  NOSBO competitie: Westerwolde 2 - SC de Paardensprong 1

• 22 Clubmiddag competitie 3e ronde periode 2. NOSBO competitie:

        Leek 2 - SC de Paardensprong 2

• 24 Grand - Prix Veendam

• 29 Clubmiddag competitie 4e ronde periode 2

December

• 6   Clubmiddag competitie 5e ronde periode 2

• 13  Clubmiddag competitie 6e ronde periode 2

• 14  Grand - Prix Westergoo (FSB)

• 15  Jeugdtoernooi Aurich (Dld)

• 20 Clubmiddag beker laatste 16

• 21  Grand - Prix Lasker (FSB)

• 27  Geen clubmiddag Kerstvakantie

• 28 Grand - Prix Chess Festival

Januari

• 3   Geen clubmiddag kerstvakantie

• 3   NOSBO PJK cat. A en D

• 4   NOSBO PJK cat. C en E

• 10  Clubmiddag competitie 7e ronde periode 2

• 11  Grand - Prix De Donger (FSB)

• 17  Clubmiddag competitie 1e ronde periode 3

• 18  Grand - Prix Ten Boer

• 24  Clubmiddag 2e ronde periode 3

• 25  Grand - Prix Schaakwoude (FSB)
• 31  Clubmiddag 3e ronde periode 3. NOSBO competitie:

        SC de Paardensprong 1 - Assen 3. SC de Paardensprong 2 - Lewenborg 3

        Open schaakavond.

Februari

• 7   Clubmiddag competitie 4e ronde periode 3, beker loting achtste finale

• 8   Basisscholenkampioenschap stad Groningen, Het Dok Lewenborg

• 14  Clubmiddag beker achtste finale

• 15  Grand Prix Emmen

• 21  Geen clubmiddag voorjaarsvakantie

• 25 NOSBO competitie: Hoogeveen 3 - SC de Paardensprong 1.

        Bedum 2 - SC de Paardensprong 2

• 28  Geen clubmiddag i.v.m. SC de Paardensprong toernooi!

• 29  SC de Paardensprong Jeugd Toernooi Zernike College Haren, 11e editie!

Maart

• 6  Clubmiddag competitie 5e ronde periode 3

• 13  Clubmiddag competitie 6e ronde periode 3

• 14  NOSBO Basisscholenkampioenschap halve finales

• 20  Clubmiddag competitie 7e ronde periode 3

• 27  Clubmiddag competitie 1e ronde periode 4

April

• 3  Clubmiddag competitie 2e ronde periode 4. NOSBO competitie:

       SC de Paardensprong 1 - Westerwolde 1. SC de Paardensprong 2 - DAC 2

       Open schaakavond

• 4   Grand - Prix Bob Romijn Haren

• 10  Clubmiddag bekercompetitie halve finale

• 17  Clubmiddag 3e ronde periode 4, beker loting halve finale

• 18  NOSBO PJK cat. FGH

• 20 NOSBO competitie: Eelde/Paterswolde - SC de Paardensprong 1. 

• 22  NOSBO competitie: Scepu 2 - SC de Paardensprong 2

• 24  Clubmiddag halve finale beker

• 25  Grand - Prix Assen

Mei

• 1  Geen clubmiddag meivakantie

• 8  Clubmiddag

• 15  Clubmiddag 4e ronde periode 4

• 22 Clubmiddag 5e ronde periode 4

• 29  Clubmiddag 6e ronde periode 4

Juni

• 5  Clubmiddag 7e ronde periode 4

• 12  Clubmiddag finales beker en competitie

• 19  Clubmiddag finales beker en competitie

• 26 Laatste clubmiddag seizoen 2019 - 2020

Augustus 

• 21  Clubmiddag

• 28 - 30 Kampeerweekend de Vledders 2020

 

 

Contact

Clubmiddag: vrijdagmiddag 16:15 - 17:30 

Locatie: Buurtcentrum Hunzeborgh

Adres: Beijumerweg 10a, 9731 EB, Groningen

Email: a.r.vannimwegen@hetnet.nl

Tel: 06-10039868 

KvK: 56506058

Iban: NL23 INGB 0000 708870

t.n.v. SC de Paardensprong 

Sponsoren

© Sc de Paardensprong

sklogo-matte.png