Evan clubkampioen seizoen 2025 - 2026.
- Ronald van Nimwegen

- 1 dag geleden
- 1 minuten om te lezen
Vrijdag 3 juli 2026.
Voordat Imara tot erelid werd benoemd, werden twee ouders in het zonnetje gezet: Erszi (moeder Mehran) en Martijn (vader Imara). Erszi is al jaren een enorme steun en hulp bij ons toernooi, bij het kampeerweekend en op de laatste clubmiddag. Martijn is vaak onderweg geweest met het Noordelijk Jeugd Competitie team, nationale kampioenschapen in de Jeugd Club competitie en niet te vergeten speler en teamleider van ons KNSB team. Martijn gaat helaas stoppen bij onze club wat we natuurlijk heel jammer vinden. In het jaar waarin we 20 jaar bestaan een mooi moment om hun in het zonnetje te zetten!

Evan is de clubkampioen seizoen 2025 - 2026. Na barrage won hij de finale van Carlijn. Gefeliciteerd!

Het is dus nog steeds wachten op het eerste meisje die clubkampioen wordt.
Veel prijzen zijn al uitgereikt aan Carlijn en waren dus al op Schiermonnikoog. Een aantal clubleden die in de prijzen waren gevallen, beker en clubcompetitie en periode vier waren er niet. Deze zijn door andere clubleden naar de winnaars gebracht. In de kwart over drie groep is gedurende het hele seizoen een competitie gespeeld in een groep. De beste spelers zijn Steph (helaas afwezig), Jelte en Sem.

Tot slot wil het team de ouders bedanken voor de mooie shirts in het kader van ons 20 jarig bestaan. Dit wordt door het team enorm gewaardeerd, dank hiervoor!




Opmerkingen